Ay Aralık geldi, yeniyıl geliyordu derken 2017 ye hızlı ve bir o kadar da üzgün girdik maalesef. Her yeniyıla yeni umutlar ve iyi dileklerimizle gireriz. Bazen çok şey mi isteriz/bekleriz çok mu anlam yükleriz bu yeni gelecek yıla insan düşünmeden edemiyor. Büyük umutlarla girdiğimiz 2017′ nin ilk saatlerinde yine terör saldırısı nedeniyle kahrolduk. Umut ediyoruz ki bu son olsun ve ülkemiz mutlu, sağlıklı yaşayabileceğimiz bir ülke haline gelsin.

Gelelim kendimizden bahsetmeye;

Yoğun geçen Aralık ve Ocak aylarından sonra yeni bir aya merhaba dedik. Görünen o ki Şubat ayı da yoğun geçecek 🙂

Aralık ayında Camocağı ile başlayan kermes maratonu 29-30-31 Aralık tarihlerinde Batı Ataşehir’ de yeni açılan Watergarden Alışveriş Merkezi’ ndeki ‘Yeniyıl Tasarım Festivali’ ne katılmamızla hız kazandı. Ocak ayı ise almış olduğumuz siparişleri yetiştirmekle geçti.
Artık geleneksel olarak katıldığımız ‘Camocağı Yeniyıl Şenliği’ 18 Aralık’ta gerçekleşti. Her sene olduğu gibi bu sene de çok keyifli geçti. Soğuk bir güne denk gelmesi haricinde herşey harikaydı. Her yeniyıl şenliğinde değişik etkinliklere ev sahipliği yapan Camocağı, gelen ziyaretçi profili ve kalitesi olarak yine fark yarattı. Bu senenin süprizi televizyon programlarından tanıdığımız Wilco Van Herpen oldu. Onu Türkiye’ yi karavanıyla gezerken tanıdık. Şimdiler ise CNN Türk kanalında ‘WİLCO YOLLARDA’ programı ile geleneksel tadları tanımamıza yardımcı oluyor. Wilko, şenlikte yine bir ilke imza atarak sıcak camda et ve sucuk pişirerek görsel bir şölen yarattı.Ayrıca her sene olduğu gibi üfleme cam showları şenliğe renk kattı. Ziyaretçiler arasında yapılan çekilişlerde ise şanslı kişiler camocağı ustaları tarafından yapılan cam objeler ve tek günlük eğitim hakkı gibi hediyeler kazandılar.

Bu arada Wilko bizim standımıza gelerek ürünlerimiz hakkında bilgi aldı. En çok da keçe sabunlarımız dikkatini çekti. Tabi bizde kendisinden rica ettik ve bir hatıra fotografı çektirdik 🙂

wilco

camocagi16

 

watergarden2016Aralık ayındaki 2. etkinliğimiz ise Watergarden Alışveriş Merkezi’ ndeki ‘Tasarım Festivali’ oldu. 3 gün süren etkinlikte yeniyıl alışverişlerinde tasarım ürünleri tercih eden ziyaretçilerimizle birlikte keyifli saatler geçirdik. Hem yeni ürünlerimizi sergiledik hem de hediye seçimini son güne bırakanlar için yılın en son günü de hizmet verdik.

Bu yeni açılan alışveriş merkezi yakın gelecekte çok popüler olacağa benziyor. Özellikle muhteşem havuz showlarıyla fark yaratacak. Bahar ve yaz aylarında Watergarden’ da yapılacak etkinlikleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ardwpadmnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir