Baharın içimizi kıpır kıpır yapmasıyla birlikte her konuda yenilik yapma zamanı da geliyor. Kişisel değişikliklerin yanı sıra evlerimizi de dekore etme zamanı geldi çattı. Baharın cıvıl cıvıl renklerinin yanı sıra bu sene naturel renkler ve etnik dokular da evlerimizde ve yazlıklarımızda kullanılacak.

Bizde bu sefer dekoratif aynalar, resim çerçeveleri derken evinize etnik bir hava katacak filli yastıklarımızla karşınızdayız. Bu yastıklar hem evinizi güzelleştirecek hem de inanışa göre size uğur getirecek. Yedi adet değil ama olsun 🙂

Yastıklarımızın üzerilerindeki aplike fillerde kalın ve ince keçeleri beraber kullandık ve üzerlerine rengarenk nakış iplikleriyle süsler yaptık. Daha sonra da renkli boncuklarla süsledik. Malum filler süslü hayvanlar 🙂 Daha sonra bej rengi (filimiz süslü olduğu için yastığımızı doğal renkten seçtik) koton kumaştan yaptığımız yastığa monte ettik ve içini boncuk elyafla doldurduk. Biz yastığın kenarlarını yeşil yaptık. Ama evinizin dekorasyon rengine göre değişik renkler yapmak mümkün tabi ki. Bu arada filimizin içine bir de kuş gizledik. Bakalım filimizin içindeki gizli kuşu görebilecek misiniz?

Mağazamızdan sipariş verebilirsiniz

ardwpadmnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir