Bu sene 13 Aralık ta Camocağı yeniyıl şenliğinde yeniden sizilerle beraber olacağız.

Beykoz Camocağı nda yapılan Yeniyıl şenliklerine ilk olarak aralık 2013 te 10marifet.org un davetlisi olarak katıldık. Son dakika haberimiz olan bu etkinliğe; oldu olacak, nasıl organize edilecek vs derken son gece verilen karar ile apar topar katıldık. Bu nedenle hazırlanamadık tabiki. Elimizdeki birkaç ürünü götürdük. Şenlikte 10marifet üyelerinin paylaştığı büyükçe bir masamız vardı. Biz son dakikada katıldığımız için malesef masaya sığamadık. Sağolsun Aylin hanım bize çok yardımcı oldu ve kendimize ufak bir alan bulabildik. Daha çok örgü oyuncaklar ve keçe çantalarımızla katıldığımız ilk şenliğimiz tahminimizden çok daha hareketli ve eğlenceli geçti. Ayrıca bizim için genel ziyaretçi profilini ve eksikliklerimizi öğrendiğimiz büyük bir deneyim oldu. Organizasyonun başarısı, organizasyon sahiplerinin samimiyeti ve yardımseverliği çok hoşumuza gitti. Ve bir sonraki sene bireysel olarak katılmaya karar verdik.

camocagi-senlik1

Aralık 2014 te bu sefer yoğun bir hazırlık aşamasından sonra güzel bir masa hazırlayarak ilk defa profesyonel katılımcı olduk. Geçen seneden farklı olarak ürün çeşitliliğimizi arttırarak birçok yenilik yapmıştık. Bu ürünler arasında özellikle aynalarımız, yastıklarımız ve Amerikan servislerimiz çok beğenildi. Havanın çok yağmurlu ve fırtınalı olmasına rağmen ziyaretçi sayısı inanılmazdı. Annelerinin hediye almak için harçlık verdiği çocuklar etrafta koşuşuyor, bu arada anneler ise rahat rahat alış veriş yapabiliyorlardı. Herşey çok güzeldi. Şenlik katılımımızı duyurduğumuz arkadaşlarımız da ziyarete gelince keyfimiz bir kat daha arttı. Şenlik sonunda yorgun ama mutlu bir şekilde evimize geldik. Bu arada hazırladığımız ardish kurabiyelerimiz de özellikle minik ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenildi.

camocagi-yeniyıil-senlik-2014

Daha sonra ise Mayıs 2015 te Anneler Günü kermesine katıldık. Bu kermeste konu anneler olunca tabiki daha çok deri yaka iğnelerimiz ve takılarımız ilgi gördü. Havanın çok güzel olması ve çocuklara yönelik birçok etkinliğin olması (şişme oyun alanları, boncuk yapma atölyeleri vb) kermesi gerçek bir şenliğe dönüştürdü. Ayrıca diğer Camocağı şenliklerinde olduğu gibi ziyarete gelenler için workshoplar ve cam üfleme etkinlikleri kermese renk kattı. Herkes için güzel bir cumartesi etkinliği olarak geçen Anneler Günü kermesinde arkadaşlarımız yine bizleri yalnız bırakmadılar.

camocagi-anneler-gunu-2015

ardwpadmnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir